źródła wiedzy dla sprzedawcy

React native developer – kim jest?

Nowoczesny rynek i rozwój sprzętu mobilnego wymusił na developerach bardziej przyjazny system do programowania i tworzenia aplikacji, aby biznesy miały łatwiejszy i szybszy dostęp do stworzenia własnych pomysłów. Zawód, jakim jest react native developer stał się dzięki temu bardzo popularny. Oferty pojawiają się jak grzyby po deszczu – nic dziwnego, bo z roku na rok coraz bardziej potrzebni są ludzie właśnie w tym zawodzie. I dobrze, bo to znaczy, że rynek się rozwija jak należy.

react native developer

Jak szukać pracy będąc React native developer?

Podobnie jak w przypadku innych informatycznych zawodów, react native developer musi posiadać dobre CV. Powinno być ono przejrzyste, posiadać odpowiednie informacje, a także projekty. Tutaj tez warto przygotować portfolio z przygotowanymi wcześniej pracami, co będzie miało duży wpływ na ogólny odbiór przez pracodawcę. Wypisz też koniecznie narzędzia i podstawy, na których pracowałeś. Chodzi tu przede wszystkim o języki programowania, narzędzia i frameworki, co jest konieczna wiedzą dla Twojego przyszłego pracodawcy.

A jak wyglądają zarobki?

Zarobki jako react native developer zależą głównie od doświadczenia i stażu pracy. Nowi w tym zawodzie mogą liczyć na zarobki z zakresu 4000 – 7000 złotych, jednak Ci z większym doświadczeniem na o wiele wyższym poziomie. Warto dodać też, że wiele firm uzależnia płacę od wykonanych projektów i ich pozytywnego odzewu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *