szkolenia horeca

Szkolenia HoReCa – co to jest?

Pandemia trwa już od ponad roku, co skutkowało ogromnymi stratami w sektorze hotelarskim, gastronomicznym czy rekreacyjno-sportowym. To wielka strata zarówno dla pracowników, pracodawców, ale tez klientów. Warto jednak zakasać rękawy i zabrać się do pracy, bowiem wszystko powoli zaczyna się odmrażać. Na pomoc przychodzą szkolenia HoReCa, dzięki którym łatwiej się odnajdziesz w nowym, post pandemicznym świecie.

restauracje i catering

Szkolenia HoReCa – co powinieneś wiedzieć

HoReCa to słowo powstałe z połączenia trzech znanych Ci branż : hotelarstwa, restauracji i cateringu. Szkolenia HoReCa polegają na kompleksowym przekazaniu wiedzy z tych właśnie dziedzin, a dodatkowo podstawy działania sprzedaży. Jak wiadomo te branże znacząco różnią się od innych praktycznie na każdym etapie budowania PR, świadomości, marketingu, obsługi klienta czy po prostu sprzedaży. Takie szkolenia pozwolą Ci nauczyć się podstaw, a dodatkowo zdobędziesz wiedze, jak operować w branży. Pandemia wywołała dodatkowe problemy, bowiem klienci mają inne preferencje, świadomość, zachowania, co skutkuje ogromnymi zmianami w prowadzonych biznesach. Dzięki takim szkoleniom stale podniesiesz wiedzę i kompetencje, aby zwiększyć zarobki i rozpoznawalność Twojej firmy.

szkolenia horeca

Czego dokładnie się nauczysz?

Podczas zajęć nauczysz się podstaw, ale też specjalistycznej wiedzy. Najważniejsza jest oczywiście sprzedaż w kanale HoReCa i poznanie zasad tam panujących. Szkolenia HoReCa bardzo często mają w sobie tez zajęcia z wdrożenia zasad do restauracji, zasady tworzenia menu i karty dań, czy skutecznej obsługi gościa. Dzięki takim szkoleniom nauczysz się wszystkiego co potrzebujesz do pracy w tych sektorach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *