szkolenie podpis elektroniczny

Szkolenie podpis elektroniczny – warto?

Dzisiaj wpis nieco nietypowy, bo będziemy opisywać i omawiać szkolenie podpis elektroniczny, który może być ciekawym wyborem zarówno dla mniej doświadczonych, ale również ekspertów i specjalistów z tej branży. Mowa tutaj oczywiście o polu zamówień publicznych. Takie szkolenie prowadzone jest w formie dyskusji, a dodatkowo prelekcji właśnie na temat kwalifikowanego podpisu. Biorąc udział w takim szkoleniu z pozytywnym skutkiem rozwiążesz wszystkie wątpliwości i problemy z nimi związane. szkolenie podpis elektroniczny

Szkolenie podpis elektroniczny – plan szkolenia

Szkolenie podpis elektroniczny tak jak wspomnieliśmy to ciekawie prowadzone szkolenie oraz zajęcia, podczas których ekspert omówi temat podpisu elektronicznego w postępowaniu o udzielenie zamówień publicznych. Dodatkowo zostaną przekazane wyzwania i pomoc, w jaki sposób używać takiego podpisu, aby był skuteczny, prawidłowy i nie sprawiał problemów. Całe zajęcia i prezentacje prowadzi ekspert, dzięki czemu wiadomo, że szkolenie będzie merytoryczne, a osoba prowadząca posiada ogromne doświadczenie, które przyczyni się na efekty po szkoleniu dla wszystkich uczestników. Trzeba pamiętać, że gdyby nie taki ekspert, ciężko byłoby pozyskać tak ekspercką wiedzę, a w dodatku praktyczną.

podpis

Wyzwania a Prawo zamówień publicznych

Wiele problemów stanowiło nowe prawo zamówień publicznych z 2016 roku, dlatego szkolenie podpis elektroniczny powstało, aby kształcić i pomagać. To właśnie dzięki takiemu szkoleniowi dowiesz się, jak działać, dlaczego warto, ale również jak działa elektronizacja zamówień publicznych w świetlne nowych zmian i orzecznictwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *