Benefity pracownicze 2022 – jakie zmiany możemy zaobserwować?

Rynek prac w przeciągu ostatnich lat się zmienił. Chcąc zachęcić nowe osoby do firmy oraz utrzymać obecne, pracodawca musi zapewnić pracownikowi odpowiednie warunki do pracy oraz dodatki, które wychodzą poza standardową płacę. Takowe benefity, mogą mieć różne postaci. W ostatnim czasie popularne były owocowe czwartki, integracje czy też karty benefitowe jak multisport. Kolejny rok przynosi nowe zmiany, zatem jak wyglądają benefity pracownicze 2022?

Benefity pracownicze 2022- co może się zmienić?

W 2022 roku można zaobserwować odejście od wielu klasycznych dodatków, które można było zauważyć przez długi czas. Owocowe czwartki stają się powoli melodią przeszłości. W tym roku  duży nacisk można zauważyć na ogólny Wellbeing. Różnego rodzaju ćwiczenia z kontroli oddechu, jogi stają się coraz bardziej popularne i w niedługim czasie może być obecna w wielu korporacjach i nie tylko. Praca zdalna wywołana przez pandemię, również wpłynęła na komfort pracy oraz benefity pracownicze 2022, stąd też wiele osób bardzo zwraca uwagę, czy jest ona możliwa.

Benefity pracownicze 2022

Benefity, a czas pracy

Rok 2022 przynosi również wiele zmian z zakresu czasu pracy. Coraz częściej wprowadzany jest 4-dniowy tydzień pracy, który ma wpłynąć na większe zaangażowanie pracowników. Popularne również jest przeznaczenie pewnego odsetka czasu pracy na samorozwój, dzięki czemu pracownik nie popadnie w stagnację. Aby dowiedzieć się więcej na temat benefity pracownicze 2022, odwiedź stronę Talent Place.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *