Czy studia psychologia organizacji i zarządzania są rozwojowe?

Zastanawiasz się, na jakie studia zdecydować się po zdaniu matury? Przeczytaj nasz artykuł o tym, czy studia psychologia organizacji i zarządzania są przyszłościowe.

Czego mogą nauczyć nas studia psychologia organizacji i zarządzania?

W dobie nowych technologii i rozwoju IT większość maturzystów swoją ścieżkę kariery kieruje w tę stronę. Jednak nie jest to droga dla każdego, a każda dobrze działająca firma potrzebuje na swoim pokładzie osoby wykwalifikowane do budowania organizacji oraz zarządzania zespołem. Jest to ogromnie ważne, ze względu również na działania HR. Dodatkowo studia psychologia organizacji i zarządzania pozwalają poszerzyć nie tylko wiedzę z zakresu działalności firmy. Kluczowa jest tutaj sama psychologia, która pozwala poznać siebie, a także lepiej zrozumieć inne osoby. To kolejny plus na organizacji, posiadającej na swoim pokładzie osobę o umiejętności niwelowania stresu, konfliktów oraz potrafiąca rozmawiać z współpracownikami. Zgrany zespół może wspólnie lepiej i bardziej efektywnie osiągać określone cele.

Gdzie studiować ten kierunek?

W Polsce tylko kilka uniwersytetów oferuje studia psychologia organizacji i zarządzania. Jeśli nie masz możliwości wyjazdu do odległego miasta, wybierz studia online na tym kierunku. Znajdziesz je w Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji, które oferuje studia wyłącznie w formie zdalnej. Wszystkie zajęcia odbywają się przez specjalną platformę, dedykowaną tej uczelni. W ten sposób masz stały kontakt z swoimi wykładowcami oraz kolegami. Taka forma studiów to ogromne ułatwienie i oszczędność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *