dostawca usług aml

Dostawca usług AML – Jakiego dostawcę wybrać?

Rynek usług AML rozwija się bardzo szybko. Coraz więcej firm oferuje usługi outsourcingowe w zakresie AML. Obejmują m. in. monitorowanie transakcji, analizę ryzyka AML oraz weryfikację podmiotów. Coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z takich dostawców usług AML i czerpie z tego dużo korzyści.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru dostawcy usług AML?

Zastanawiacie się Państwo jakie czynniki świadczą o jakości usług AML. Jakie pytania zadać dostawcy usług AML na etapie nawiązywania współpracy? Dzięki dokładnemu sprawdzeniu pod wieloma względami potencjalnego partnera zwiększymy bezpieczeństwo firmy oraz ograniczymy ryzyko związane z AML. Dodatkowo skorzystamy z nowoczesnych rozwiązań, aktualnej wiedzy oraz otrzymamy dostęp do najlepszych praktyk. Podczas wyboru dostawcy AML powinniśmy poruszyć takie tematy jak:
– Czy usługa obejmuje wszystkie obowiązki związane z AML
– Czy oferowane rozwiązania są elastyczne czyli dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów?
– Czy usługa spełnia, również przepisy sektorowe?
– Czy firma świadczy, również dodatkowe usługi oprócz AML?
– Czy następuje regularna aktualizacja rozwiązań?
– Jakie są zabezpieczenia i jak dostawca dba o bezpieczeństwo świadczonych usług?

dostawca usługa aml - biuro

Oferta firmy iAML

Godną polecania jest firma iAML, która oferuje bezpłatną konsultację oraz w niektórych przypadkach bezpłatny dostęp testowy do świadczonych usług. iAML to doświadczony dostawca usług AML, który zapewnia wsparcie dla instytucji obowiązanych. Oferta jest skierowana do mikro, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *