kobiety e-biznesu

Kobiety E-biznesu – Fundacja

Czym jest społeczność kobiet e-biznesu? Są to kobiety, które pasjonują się światem cyfrowym oraz możliwościami rozwoju w branży online. Jest to fundacja, które celem jest poszerzanie wiedzy i kompetencji wśród kobiet na temat działalności w Internecie. Kobiety mogą liczyć na wsparcie wśród doświadczonych specjalistów w branżach e-commerce, rozwiązań technologicznych, badań i raportów i w wielu innych obszarach.

Na jakie wsparcie mogą liczyć kobiety e-biznesu?

Przede wszystkim na porady i wskazówki w kwestii tego jak zbudować swój pierwszy sklep internetowy i wdrożyć się w branże e-commerce. Jak wybrać branżę, aby nie była zbyt konkurencyjna. Również osoby biorące udział w szkoleniach dowiedzą się jak opracować biznes plan, jak pozycjonować stronę internetową itp. Jest to kompleksowe wsparcie na każdym obszarze e-commerce. Na stronie znajdą Państwo, również artykuły eksperckie z poradami i ciekawymi danymi na „żywych przykładach”. Znajdziecie tutaj, również artykuły bardziej techniczne dotyczące nowych aktualizacji i rozwiązań technologicznych.

kobiety e-biznesu

Dodatkowe informacje

Kobiety e-biznesu to fundacja w ramach której każdego miesiąca rośnie coraz większa liczba sklepów online. Kobiety przełamują swoje obawy i cały czas poszerzają swoją wiedzę na temat branży e-commerce. Znajdziecie tu sporo wartościowych artykułów z których można się wiele nauczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *