norma czasu pracy

Jak działa model hybrydowy w Talent Place?

Pandemia sprawiła, że wiele firm musiało zmienić model swojej działalności. Obecnie najbezpieczniejsza forma to praca zdalna. Przeczytaj nasz artykuł o tym jak model hybrydowy w Talent Place pozytywnie odbił się na wyniki firmy.

Czym jest model hybrydowy?

Pojęcie to może nie być jasne, dla każdego czytelnika. Otóż o modelu hybrydowym w kontekście pracy mówimy wtedy, gdy firma pozwala pracownikom samodzielnie dobierać miejsce odbywania pracy. Istnieje tu możliwość pracy z biura lub z domu. Takie działanie nadaje większy komfort pracownikom, a także zwiększa ich efektywność, ponieważ pracują w sposób najdogodniejszy ich preferencją. Dla osoby zarządzającej zespołem jest to niemałe wyzwanie, ponieważ ważne jest zachowanie stałej współpracy oraz integracji. Model hybrydowy w Talent Place to bardzo dobry przykład jak prawidłowo wdrożyć ten model w życie. Dzięki tej metodzie masz możliwość zatrudniać osoby z innych miast oraz krajów, co wpływa na podnoszenie kompetencji zespołu. Masz w ten sposób dostęp do wielu znakomitych specjalistów. Praca zdalna jest już w pewien sposób standardem i wiele firm wprowadza taką możliwość na stałe.

zalety pracy zdalnej

Na co zwrócić uwagę budując zespół hybrydowy?

Wdrażając system hybrydowy w firmie, warto zastanowić się nad kilkoma ważnymi czynnikami. Pierwszy z nich to stałe informowanie zespołu o zachodzących zmianach itp. Nie możemy dopuścić do wykluczenia np. pracowników zdalnych. Model hybrydowy w talent place opiera się właśnie na włączaniu całego zespołu w życie firmy. Pomaga w tym niewątpliwie nowa technologia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *