jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze

Jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze? Poradnik!

Praca w biurze stacjonarnie ma wiele zalet, ale i wad. Od kiedy wróciliśmy do pracy stacjonarnej, możemy dostrzec te wszystkie wady, które nie doskwierały nam podczas pracy zdalnej. Jedna z najbardziej dokuczliwych rzeczy jest głośne prowadzenie rozmów przez telefon przez osoby pracujące obok nas. Ten problem dotyka nas wszystkich i zapewne nie raz to wy przeszkadzaliście rozmowa innym albo to wam przeszkadzano. W związku z tym przygotowaliśmy mały poradnik o tym jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze.

jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze

Wszystko, co musicie wiedzieć o tym jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze

Prowadząc rozmowę telefoniczną w biurze pamiętaj, że nie pracujesz w biurze sam. Zapewniamy, że Twoi współpracownicy nawet jeśli cię bardzo lubią, to nie chcą znać każdego najdrobniejszego szczegółu z twojego życia. Niezależnie zatem czy prowadzisz rozmowę prywatną, czy związana z twoja praca postaraj się to zrobić na osobności. Wyjdź do innego pokoju lub na korytarz, a już nikt nie podeślę Ci linku do naszego tekstu o tym jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze.

jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze

Co zrobić jeśli nie masz przestrzeni, do której możesz wyjść?

W sytuacji, w której nie ma wolnej przestrzeni, w której możesz odbić rozmowę bez przeszkadzania innym jest warto porozmawiać z szefostwem. Warto zasugerować inwestycje w specjalistyczne butki telefoniczne, w których każdy będzie mógł swobodnie odbyć rozmowę bez zakłócania pracy innym. Dobrym rozwiązaniem jest również uprzedzanie współpracowników o tym, iż planuje się odbyć rozmowę. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak prowadzić rozmowy telefoniczne w biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *