jak pozyskać klientów

Norma czasu pracy – ile powinna stanowić

Dzisiaj na naszym celowniku norma czasu pracy, jednak nie ta ustawiona przez prawo, a norma efektywności. Wiele osób chce pracować bardziej efektywnie, co jest jasne w tak szybko działającym i rozwijającym się świecie. Ponad to czytają wiele wspaniałych książek, sięgają po literaturę, podcasty, filmy, czy różnego rodzaju poradniki. Nadal na czele stoją jednak szkolenia, które są najciekawszym, najszybszym, a zarazem najlepszym sposobem na przyswojenie wiedzy. Nie jest to jednak jedyny element, aby działać efektywnie! Jaki jeszcze? Dowiecie się dzisiaj!

norma czasu pracy

Norma czasu pracy – czyli jak być efektywniejszym!

Wiele osób stawia rozwój i pogłębianie wiedzy na pierwszym miejscu. Warto jednak pamiętać o tym, że to nie wszystko, a kluczem do odpowiednich wyników jest też norma czasu pracy i to, jak go wykorzystujemy. Odpowiednie planowanie czasu we własnym zakresie jest kluczowe, nie zawsze to narzucone przez pracodawcę jest dobre. Możliwość pracy zdalnej, odpowiednie godziny rozpoczęciem czy zakończenia pracy, dowolne przerwy, to właśnie dzięki takim rozwiązaniom można działać szybciej, lepiej, a dodatkowo nie wypalać się zawodowo.

Ustawa

Według prawa norma czasu pracy jest z góry narzucona i żaden pracodawca nie ma prawa przedłużyć Twojego czasu pracy bez uzgodnienia i pozwolenia. Jeśli takie miejsca występują, musisz to zgłosić do odpowiednich miejsc natychmiast. Zapraszamy też do innych tekstów na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *