zarządzenie katalogami częsci

Zarządzanie katalogami części – Moduł w oprogramowaniu Luceos Smart

Program Luceos Smart to rozwiązanie stworzone dla firm serwisowych, aby usprawnić proces zarządzania nimi. Dzięki temu, że oprogramowanie jest modułowe tzn. składa się z wielu funkcji, klienci mogą wybrać to co im tak na prawdę jest potrzebne. Jednym z takich modułów jest zarządzenie katalogami części. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

zarządzanie katalogami części

Jak działa funkcja zarządzania katalogami części?

System Luceos Smart w ramach funkcji zarządzania katalogami części definiuje części, usługi oraz materiały. Katalogi mogą być pobierane częściowo z systemu ERP. Za pomocą tej funkcjonalności możemy, również przesyłać wszystkie dane do aplikacji mobilnej Luceos Smart np. pracowników. Dzięki temu będą na bieżąco z informacjami dotyczącymi wykonanych usług czy użytych części. Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie funkcji zarządzania katalogami z innymi modułami dostępnymi w systemie Luceos Smart. Funkcja świetnie współpracuje z pomiarem czasu pracy serwisantów. Umożliwia to dokładny pomiar kosztów związanych z obsługą serwisową.

Jak definiowane są elementy oraz historia prac w systemie?

Zarządzanie katalogami części pozwala w precyzyjny sposób określić każdą część oraz urządzenie serwisowe. W dokumentacji możemy zawrzeć takie dane jak: historia wymienionych części, ścisłe raportowanie, strukturę serwisowanego urządzenia czy ścisłe raportowanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *